| не е за артикул номер | 3825 |
| височина | 59 mm |
| тегло | 80 g |
| не е за артикул номер | 2467 |
| дължина | 165 mm |
| тегло | 408 g |
| не е за артикул номер | 3825 |
| височина | 59 mm |
| тегло | 80 g |
| не е за артикул номер | 2467 |
| дължина | 165 mm |
| тегло | 408 g |
| тегло | 435 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | KZIS-00 |