| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 81,5 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 81,5 mm |
| параметър | KZIS-0 |
| външен диаметър | 47 mm |
| вътрешен диаметър | 29,2 mm |
| височина | 21,04 mm |
| ширина | 37,79 mm |
| параметър | KZIS-0 |