| за OEномер | 000 254 2508 |
| за номер артикул | 3484 |
| материал | алуминий |
| отвор | 36 mm |
| отвор | 36 mm |
| материал | алуминий |
| контролен знак за преглед | VALEO382 |
| тегло | 0,8 kg |
| дебелина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 36 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| дебелина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| тегло | 0,616 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 32 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| тегло | 0,616 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| течност за пълнене | минерално масло |
| технически информационен номер | 53000 0119 0 1 |
| материал | алуминий |
| течност за пълнене | минерално масло |
| дебелина | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| тегло | 0,732 kg |
| необходими бройки | 1 |