| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| височина 1 | 57,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| височина 1 | 57,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| дебелина | 57,5 mm |
| параметър | KZIS-00 |
| дебелина | 31 mm |
| вътрешен диаметър | 24,2 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| тегло | 0,122 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортна ширина | 34 mm |
| обща дължина | 20,5 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| диаметър входящ /мм/ | 61,3 |
| дебелина | 23,6 mm |
| вътрешен диаметър | 27,5 mm |
| външен диаметър | 48,5 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |