| контролен знак за преглед | VALEO381 |
| тегло | 0,395 kg |
| диаметър на хидравлична връзка | 13,3 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| външен диаметър | 67 mm |
| височина | 60 mm |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3243 |
| отвор | 30 mm |
| диаметър на хидравлична връзка | 13,08 mm |
| диаметър на хидравлична връзка | 13,3 mm |
| диаметър на връзка за тръба | 13,3 mm |