| контролен знак за преглед | VALEO381 |
| тегло | 0,395 kg |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3243 |
| отвор | 30 mm |
| диаметър на хидравлична връзка | 13,08 mm |
| диаметър на хидравлична връзка | 13,3 mm |
| диаметър на връзка за тръба | 13,3 mm |
| тегло | 0,330 kg |
| необходими бройки | 1 |