| вид на експлоатация | хидравлично |
| отвор | 34 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 3003 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,46 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 72 |
| материал | алуминий |
| отвор | 31 mm |
| за номер артикул | 3220 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,403 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| диаметър | 31 mm |
| материал | пластмаса |
| отвор | 34 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 3005 |
| отвор | 31 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3220P |
| разстояние между дупките за закрепване | 72 |
| отвор | 31 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3240 |
| отвор | 31 mm |
| материал | пластмаса |
| ширина | 18 mm |
| вътрешен диаметър | 33,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| тегло | 0,29 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 29,5 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| материал | алуминий |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | FAG |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| материал | алуминий |
| диаметър | 31 mm |
| отвор | 31 mm |
| отвор | 31 mm |
| ширина | 18 mm |
| вътрешен диаметър | 33,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| тегло | 0,29 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| параметър | HHAS-1 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,4225 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| отвор | 34 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,4225 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| отвор | 34 mm |
| дебелина | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 29,5 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| материал | алуминий |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | HHAS-1 |