| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 58 mm |
| отвор | 34 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 3003 |
| за номер артикул | 810034 |
| отвор | 34 mm |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | FTE |
| диаметър | 34 mm |
| дебелина | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| материал | алуминий |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 3241 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 34 mm |
| дебелина | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 29,5 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| материал | алуминий |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отвор | 34 mm |
| отвор | 34 mm |
| дебелина | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 29,5 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| материал | алуминий |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с тръбопровод |
| тегло | 0,44 kg |
| необходими бройки | 1 |