| вид на експлоатация | хидравлично |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 72 |
| материал | алуминий |
| отвор | 31 mm |
| за номер артикул | 3220 |
| диаметър | 31 mm |
| материал | пластмаса |
| отвор | 31 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3220P |
| разстояние между дупките за закрепване | 72 |
| отвор | 31 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3240 |
| вътрешен диаметър | 34 mm |
| отвор | 34 mm |
| за номер артикул | 3450 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| външен диаметър | 68 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,37 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отвор | 34 mm |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | FAG |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| материал | алуминий |
| диаметър | 31 mm |
| отвор | 31 mm |
| материал | алуминий |
| нова част | |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| отвор | 34 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,4225 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,4225 kg |
| параметър | HHAS-1 |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 804552 |
| външен диаметър | 68 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,37 kg |
| необходими бройки | 1 |