| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| височина 1 | 57,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| височина 1 | 57,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| външен диаметър | 34,4 mm |
| вътрешен диаметър | 24,55 mm |
| височина | 18,35 mm |
| ширина | 28,95 mm |
| параметър | KZIS-0 |
| диаметър | 22,6 mm |
| материал | пластмаса |
| отвор | 24 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3457 |
| спирачна система | FTE |
| материал | алуминий |
| диаметър | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| смазване | само за минерално масло |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| течност за пълнене | минерално масло |
| отвор | 24 mm |
| материал | пластмаса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| течност за пълнене | минерално масло |