| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| височина 1 | 57,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| външен диаметър 1 | 39,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57 mm |
| височина 1 | 57,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със семеринг |
| отвор | 24 mm |
| материал | пластмаса |
| течност за пълнене | спирачна течност |
| диаметър | 22,6 mm |
| материал | пластмаса |
| течност за пълнене | спирачна течност |
| отвор | 24 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3457 |
| спирачна система | FTE |