| диаметър на хидравлична връзка | 12,2 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| отвор | 30 mm |
| диаметър на хидравлична връзка | 12,4 mm |
| за номер артикул | 3493 |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | алуминий |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,418 kg |
| диаметър на връзка за тръба | 12,2 mm |
| контролен знак за преглед | VALEO378 |
| тегло | 0,55 kg |