| вътрешен диаметър | 28 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| височина | 24,5 mm |
| дължина | 59,5 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| външен диаметър | 50 mm |
| височина | 24,5 mm |
| дължина | 59,5 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| височина | 23,4 mm |
| дължина | 59,4 mm |
| външен диаметър | 44 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| височина | 22 mm |
| ширина | 59 mm |
| параметър | KZIS-0 |