| вътрешен диаметър | 26,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 51 mm |
| отвор | 31 mm |
| за номер артикул | 3453 |
| материал | алуминий |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| вътрешен диаметър | 26,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 51 mm |
| отвор | 31 mm |
| материал | алуминий |
| нова част | |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| отвор | 31 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | 31 mm |
| вариант на екипировка | hydraulic-csc |
| вътрешна резба | M10x1,0 mm |