| отвор | 31 mm |
| материал | пластмаса |
| отвор | 31 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 3471 |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,370 kg |
| необходими бройки | 1 |
| нова част | |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| отвор | 31 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,370 kg |
| необходими бройки | 1 |