| завишение на размер | 0.005 цол=инч |
| номер на компонента | 62037AF |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 62037AF |
| номер на компонента | 007AL18404000 |
| за диаметър на корпуса от | 73,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 73,85 mm |
| за стена с дебелина от | 2.310 mm |
| до дебелина на стената | 2.360 mm |
| за вал с диаметър от | 59 mm |
| до диаметър на вала | 59,25 mm |
| завишение на размер | 0,750 mm |
| номер на компонента | 66316RA |
| положение/градус | 1,2,4,5 |
| номер на компонента | 66317RA |
| положение/градус | 3 |
| завишение на размер | 0,508 mm |
| номер на компонента | 72394620 |
| номер на компонента | 72395620 |
| количество | 10 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 66316RA |
| положение/градус | 1,2,4,5 |
| номер на компонента | 66317RA |
| положение/градус | 3 |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 66316RA |
| положение/градус | 1,2,4,5 |
| номер на компонента | 66317RA |
| положение/градус | 3 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 66316RA |
| положение/градус | 1,2,4,5 |
| номер на компонента | 66317RA |
| положение/градус | 3 |
| номер на компонента | 007HL20571200 |
| номер на компонента | 007HL20572200 |
| за луфт на лагера от | 0.023 mm |
| до луфт на лагер | 0.074 mm |
| за диаметър на корпуса от | 56.717 mm |
| до диаметър на корпуса | 56.735 mm |
| ширина | 20,5 mm |
| ширина | 20,75 mm |
| за стена с дебелина от | 1.835 mm |
| до дебелина на стената | 1.845 mm |
| за вал с диаметър от | 52.991 mm |
| до диаметър на вала | 53.004 mm |
| завишение на размер | 0.254 mm |
| номер на компонента | 007HL20571210 |
| номер на компонента | 007HL20572210 |
| за луфт на лагера от | 0.023 mm |
| до луфт на лагер | 0.074 mm |
| за диаметър на корпуса от | 56.717 mm |
| до диаметър на корпуса | 56.735 mm |
| ширина | 20,5 mm |
| ширина | 20,75 mm |
| за стена с дебелина от | 1.835 mm |
| до дебелина на стената | 2.895 mm |
| за вал с диаметър от | 52.991 mm |
| до диаметър на вала | 53.004 mm |