| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 100/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой контакти | 3 |
| номинална мощност | 100/60 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой контакти | 3 |
| номинална мощност | 250/120 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| външен диаметър | 305 mm |
| номинална мощност | 350 W |
| номинална мощност | 250 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 2,305 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 250 W |
| консумирана мощност | 350 W |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| диаметър | 305 mm |
| диаметър | 305 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 350/250 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 352 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с радиатор за високо натоварване |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 500 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 500 W |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| диаметър | 352 mm |
| диаметър | 352 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 500 W |