| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 100 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 6 |
| тегло | 2,608 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 100 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 6 |
| тегло | 2,608 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | AEG |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/80 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с допълнително подгряване |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| ремъчни шайби | с ремъчна шайба |
| номинална мощност | 250/150 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 150 W |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 280 mm |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 180 W |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 10 |
| тегло | 2,26 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 135 mm |
| тегло | 2,175 kg |
| електрическа превключвателна мощност | 180 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 180 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 250/ 150 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| изпълнение на щекера | пръстеновиден конектор |
| номинална мощност | 180 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| номинална мощност | 180 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 285 mm |
| Обороти от | 2700 1/min |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 180 W |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 10 |
| тегло | 2,26 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номинална мощност | 180 W |
| диаметър 1 | 282 mm |