| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 500 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 352 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 352 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с радиатор за високо натоварване |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 500 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 500 W |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| диаметър | 352 mm |