| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 295 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| версия | LEFT-HAND SIDE |
| диаметър | 295 mm |
| консумирана мощност | 200 W |
| версия | Pull Fan |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | дясно |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър | 290 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| диаметър | 295 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| консумирана мощност | 150 W |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 360 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300/200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 360/295 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 4 |
| версия | RIGHT-HAND SIDE |
| диаметър | 360 mm |
| консумирана мощност | 300 W |
| версия | Pull Fan |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| диаметър | 360 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| консумирана мощност | 220 W |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| качество | WP |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/150 W |
| диаметър | 295 mm |
| диаметър | 360 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/150 W |
| диаметър | 295 mm |
| диаметър | 360 mm |