| диаметър | 353 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,525 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 353 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,525 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 29 mm |
| външен диаметър | 350 mm |
| брой на крилата | 11 |
| версия | Visco |
| диаметър 1 | 137,5 mm |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| диаметър | 351 mm |
| брой на крилата | 11 |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | без вентилатор |
| тегло | 0,7 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | термичен |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 380 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 1,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 400 mm |
| номинална мощност | 320 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 2,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | VALEO |
| страна на монтаж | ляво |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър | 385 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 140 mm |
| кръг на дупките | 38 mm |
| вид на резбата | за дясна резба |
| дълбочина | 56 mm |
| дълбочина на монтаж | 39 mm |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 1,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| параметър | VL100L |
| диаметър | 138 mm |
| ремъчни шайби | с ремъчна шайба |
| диаметър | 138 mm |
| ремъчни шайби | без ремъчна шайба |
| версия | produced by BEHR |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 400 mm |
| номинална мощност | 320 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 2,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 138 mm |
| ремъчни шайби | с ремъчна шайба |
| диаметър | 138 mm |
| ремъчни шайби | без ремъчна шайба |
| версия | produced by BEHR |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър | 400 mm |
| изпълнение на щекера | кабелен накрайник-втулка |
| ограничение за производител | VALEO |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър 1 | 380 mm |
| ограничение за производител | VALEO |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър 1 | 275 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ограничение за производител | GATE |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| консумирана мощност | 300 W |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 300 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| номинална мощност | 200 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 380 mm |
| номинална мощност | 400 W |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 280 mm |
| дължина | 1380 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 300 W |
| за OEномер | 8D0 959 455 J |
| за OEномер | 8D0 959 455 P |
| за OEномер | 8D0 959 455 R |
| ограничение за производител | Valeo, Gate |
| ограничение за производител | Mono |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 400/300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 380/280 mm |
| форма | квадратен |
| брой на полюсите | 2 |