| брой на лопатките на перката | 11 |
| диаметър 1 | 160 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| тегло | 0,950 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,950 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | VALEO |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| параметър | VL121R |
| диаметър | 280 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |