| брой на лопатките на перката | 8 |
| външен диаметър | 349 mm |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| външен диаметър | 349 mm |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| диаметър 1 | 135 mm |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 80 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| номинална мощност | 300 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 300 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър | 280 mm |
| по избор | |
| тип трансмисия | 5V-Tiptronic |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 300/ 80 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| номинална мощност | 180 W |
| диаметър | 280 mm |
| не е за трансмисия тип | 5V-Tiptronic |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 2 |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| за OEномер | 8D0959455L |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| номинална мощност | 300 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 300 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| номинална мощност | 300 W |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| номинална мощност | 300 W |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| консумирана мощност | 300 W |
| качество | WP |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1 | 280 mm |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| версия | VALEO |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 138 mm |
| версия | produced by BEHR |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 138 mm |
| версия | produced by BEHR |
| версия | GATE |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 32 |
| тегло | 0,66 kg |
| параметър | VL100R |
| необходими бройки | 1 |
| размер на ключ | 32 |
| тегло | 0,66 kg |
| параметър | VL100R |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | Valeo |
| диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ограничение за производител | GATE |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| консумирана мощност | 300 W |
| ограничение за производител | GATE |
| диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| номинална мощност | 80 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| консумирана мощност | 80 W |
| диаметър | 280 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| номинална мощност | 140 W |
| диаметър 1 | 280 mm |
| диаметър | 280 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 340 W |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 280 mm |
| ограничение за производител | Valeo |
| диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 80 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| ограничение за производител | GATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 13 |
| диаметър | 280 mm |
| дължина | 1380 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| електронапрежение | 12 V |
| консумирана мощност | 300 W |
| за OEномер | 8D0 959 455 J |
| за OEномер | 8D0 959 455 P |
| за OEномер | 8D0 959 455 R |
| ограничение за производител | Valeo, Gate |
| ограничение за производител | Mono |