| страна на монтаж | предна ос |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | кръгъл |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 300 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 300/ 80 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |
| за OEномер | 8D0959455L |
| диаметър 1 | 160 mm |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| номинална мощност | 300 W |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| номинална мощност | 300 W |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| размер на ключ | 32 |
| тегло | 1,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размер на ключ | 32 |
| тегло | 1,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 1570011 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 24x1,5 |
| външен диаметър | 147 mm |
| вид на резбата | за лява резба |
| дълбочина | 55 mm |
| дълбочина на монтаж | 36,8 mm |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| номинална мощност | 80 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| номинална мощност | 140 W |
| диаметър 1 | 280 mm |
| диаметър | 280 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 340 W |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| параметър | VL120R |