| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 150 W |
| номинална мощност | 80 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 4 |
| тегло | 1,94 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 327 959 455 |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 150 W |
| номинална мощност | 80 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 4 |
| тегло | 1,94 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 280 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/100 W |
| електрическа превключвателна мощност | 150/ 80 W |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой контакти | 3 |
| номинална мощност | 67 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работни обороти | 2700 1/min |