| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 100 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 6 |
| тегло | 2,608 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 100 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 6 |
| тегло | 2,608 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 150 W |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 280 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 250/ 150 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 280 mm |