| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 295 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| за OEномер | 1K0.959.455 DG |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2,4 |
| номинална мощност | 324 W |
| диаметър | 355 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър | 290 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | SIEMENS |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| вариант на екипировка | 1 Speed Fan |
| диаметър 1 | 295 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 360 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| за OEномер | 1K0.959.455 N |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| номинална мощност | 324 W |
| диаметър | 355 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300/200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 360/295 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 4 |
| Брой заети контакти | 2 |
| Брой заети контакти | 4 |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 365 mm |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 360 mm |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 360 mm |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |