| ограничение за производител | BEHR |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| за OEномер | 11 52 1 271 416 |
| тегло | 0,613 kg |
| параметър | VL100R-M40 |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | без вентилатор |
| тегло | 0,613 kg |
| параметър | VL100R-M40 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на резбовите дупки | 4 |
| диаметър | 138 mm |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 138 mm |
| брой на резбовите дупки | 4 |
| диаметър | 138 mm |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър 1 | 138 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200 W |
| диаметър | 335 mm |
| работни обороти | 2800 1/min |
| тегло | 2900 g |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 320 mm |
| работни обороти | 2800 1/min |
| тегло | 2900 g |
| мярка на резбата | M 24x1,5 |
| външен диаметър | 140 mm |
| вид на резбата | за лява резба |
| дълбочина | 50 mm |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |