| брой на лопатките на перката | 11 |
| външен диаметър | 410 mm |
| вътрешен диаметър | 111 mm |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,46 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,46 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| брой на резбовите дупки | 4 |
| диаметър | 138 mm |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 138 mm |
| параметър | VL100R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 012 142 |
| брой на резбовите дупки | 4 |
| диаметър | 138 mm |
| версия | produced by BEHR |
| параметър | VL100R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 012 131 |
| мярка на резбата | M 24x1,5 |
| външен диаметър | 140 mm |
| вид на резбата | за лява резба |
| дълбочина | 50 mm |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |