| страна на монтаж | горе |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| външен диаметър | 420 mm |
| вътрешен диаметър | 135 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| външен диаметър | 410 mm |
| вътрешен диаметър | 111 mm |
| брой на крилата | 11 |
| диаметър | 410 mm |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,46 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,676 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,676 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,46 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| външен диаметър | 420 mm |
| за OEномер | 11 52 1 271 416 |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| ограничение за производител | Behr |
| тегло | 0,613 kg |
| параметър | VL100R-M40 |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| ограничение за производител | F&S |
| диаметър 1 | 160 mm |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | без вентилатор |
| тегло | 0,613 kg |
| параметър | VL100R-M40 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на резбовите дупки | 4 |
| диаметър | 138 mm |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 138 mm |
| параметър | VL100R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 012 142 |
| брой на резбовите дупки | 4 |
| диаметър | 138 mm |
| версия | produced by BEHR |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| диаметър 1 | 138 mm |
| параметър | VL100R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 012 131 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на резбовите дупки | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| параметър | VL120R |
| номинална мощност | 260 W |
| диаметър 1 | 400 mm |
| брой на резбовите дупки | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| версия | Push Fan Assy |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| диаметър | 395 mm |
| консумирана мощност | 170 W |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| диаметър 1/диаметър 2 | 405 mm |
| форма | кръгъл |
| брой на полюсите | 3 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| номинална мощност | 272 W |
| диаметър | 400 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| мярка на резбата | M 24x1,5 |
| външен диаметър | 140 mm |
| вид на резбата | за лява резба |
| дълбочина | 50 mm |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| диаметър | 395 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| отопление/ охлаждане | за допълнителен филтър |
| номинална мощност | 250/130 W |
| паспортно напрежение | 12 V |