| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 420 mm |
| материал | пластмаса |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 0,855 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| материал | пластмаса |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 0,855 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър 1 | 160 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| за OEномер | 17 41 7 789 256 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| параметър | VL120R |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| номинална мощност | 270 W |
| диаметър 1 | 415 mm |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| номинална мощност | 450 W |
| диаметър 1 | 418 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| номинална мощност | 270 W |
| диаметър 1 | 418 mm |