| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 400 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 490 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | квадратен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| диаметър | 490 mm |
| консумирана мощност | 400 W |
| версия | Pull Fan |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| брой контакти | 3 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |