| брой на крилата | 11 |
| диаметър | 410 mm |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| ограничение за производител | BEHR |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| за OEномер | 11 52 1 271 416 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 209 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 390 mm |
| сила на тока | 17 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | кръгъл |
| брой на полюсите | 3 |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | без вентилатор |
| диаметър | 138 mm |
| параметър | VL100R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 012 142 |
| диаметър 1 | 138 mm |
| параметър | VL100R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 012 131 |
| мярка на резбата | M 24x1,5 |
| външен диаметър | 140 mm |
| вид на резбата | за лява резба |
| дълбочина | 50 mm |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |