| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на крилата | 11 |
| външен диаметър | 460 mm |
| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 460 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| външен диаметър | 460 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,714 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 460 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,714 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 390 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 400 mm |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| брой на дупките | 3 |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър 1 | 400 mm |