| външен диаметър | 420 mm |
| материал | пластмаса |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 0,855 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| материал | пластмаса |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 0,855 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър 1 | 160 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| диаметър | 420 mm |
| тегло | 0,893 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| тегло | 0,893 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на дупките | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| брой на дупките | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| мярка на резбата | M 24x1,5 |
| външен диаметър | 160 mm |
| вид на резбата | за лява резба |
| дълбочина | 63 mm |
| дълбочина на монтаж | 45 mm |
| параметър | VL120R |