| брой на крилата | 11 |
| външен диаметър | 460 mm |
| за OEномер | 11 52 1 712 481 |
| вид на експлоатация | термичен |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| външен диаметър | 460 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,714 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 460 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,714 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър 1 | 160 mm |
| тегло | 0,835 kg |
| параметър | VL121R |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,835 kg |
| параметър | VL121R |
| необходими бройки | 1 |
| от температура | 92 °C |
| номинална мощност | 260 W |
| диаметър 1 | 400 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| версия | Push Fan Assy |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| диаметър | 395 mm |
| консумирана мощност | 170 W |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| брой контакти | 3 |
| брой на дупките | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| брой на дупките | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| номинална мощност | 272 W |
| диаметър | 400 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| параметър | VL121R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 010 032 |
| диаметър | 395 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| отопление/ охлаждане | за допълнителен филтър |
| номинална мощност | 250/130 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| параметър | VL121R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 010 031 |