| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| външен диаметър | 420 mm |
| вътрешен диаметър | 135 mm |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,676 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,676 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| за OEномер | 11 52 1 709 499 |
| диаметър 1 | 160 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| тегло | 1,008 kg |
| параметър | VL120R |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 1,008 kg |
| параметър | VL120R |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M 24x1,5 |
| външен диаметър | 160 mm |
| вид на резбата | за лява резба |
| дълбочина | 55 mm |
| дълбочина на монтаж | 37 mm |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на резбовите дупки | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| параметър | VL120R |
| брой на резбовите дупки | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 410 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 460 mm |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| за OEномер | 64 54 6 921 940 |
| номинална мощност | 380 W |
| диаметър 1 | 460 mm |
| диаметър | 460 mm |
| номинална мощност | 350 W |
| брой на полюсите | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 460 mm |
| тегло | 6670 g |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за OEномер | 64546921381 |