| брой на крилата | 11 |
| диаметър | 410 mm |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,46 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,46 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой на крилата | 11 |
| ограничение за производител | BEHR |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| за OEномер | 11 52 1 271 416 |
| тегло | 0,613 kg |
| параметър | VL100R-M40 |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| отопление/ охлаждане | без вентилатор |
| тегло | 0,613 kg |
| параметър | VL100R-M40 |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 138 mm |
| параметър | VL100R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 012 142 |
| диаметър 1 | 138 mm |
| параметър | VL100R |
| алтернативен ремонтен комплект | 2100 012 131 |