| страна на монтаж | горе |
| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на крилата | 11 |
| диаметър | 410 mm |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| брой на дупките | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,676 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 0,676 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| за OEномер | 11 52 1 709 499 |
| тегло | 1,008 kg |
| параметър | VL120R |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 1,008 kg |
| параметър | VL120R |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър 1 | 160 mm |
| брой на дупките | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| външен диаметър | 420 mm |
| параметър | VL120R |