| диаметър | 380 mm |
| консумирана мощност | 320 W |
| версия | Push Fan |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| тип на трансмисията | за ръчна трансмисия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| диаметър | 330 mm |
| консумирана мощност | 260 W |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой контакти | 2 |
| версия | PUSH FAN |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 380 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| диаметър | 380 mm |
| номинална мощност | 320 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| диаметър | 380 mm |
| тип на корпуса | с корпус |
| номинална мощност | 320 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 270 W |
| диаметър 1 | 335 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| качество | WP |