| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 240 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 385 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 405 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 414 mm |
| сила на тока | 30 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| номинална мощност | 400 W |
| вариант на екипировка | 2 Speed Fan |
| диаметър 1 | 390 mm |
| брой на лопатките на перката | 9 |
| диаметър | 385 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| паспортно напрежение | 12 V |