| съпротивление | 0,23 Ом |
| съпротивление | 0,43 Ом |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за OEномер | 6001550769 |
| ограничение за производител | GATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 380 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| брой на полюсите | 2 |
| ограничение за производител | GATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 380 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за OEномер | 8200765566 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със задържаща рамка |
| електронапрежение | 12 V |
| работни обороти | 2590 1/min |