| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър 1/диаметър 2 | 300 mm |
| номинална мощност | 110 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носеща рамка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| диаметър 1/диаметър 2 | 290 mm |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| номинална мощност | 120 W |
| диаметър | 300 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на дупките за закрепване | 8 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 120 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 300 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| консумирана мощност | 120 W |
| диаметър | 300 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| качество | WP |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 100 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 300 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| ограничение за производител | VALEO |
| тегло | 2,6 kg |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| номинална мощност | 240 W |
| диаметър 1 | 310 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на полюсите | 2 |
| консумирана мощност | 300 W |
| качество | WP |