| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 360 mm |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 360 mm |
| номинална мощност | 280 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| за OEномер | 1495676 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 93 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 375 mm |
| сила на тока | 7,75 A |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| консумирана мощност | 120 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| качество | WP |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| диаметър | 360 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| изпълнение на щекера | кабелен накрайник-втулка |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 360 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 2 |