| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 130 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 305 mm |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 305 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой на полюсите | 2 |