| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 220 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 325 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| брой на полюсите | 3 |
| диаметър 1 | 330 mm |
| диаметър | 360 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| номинална мощност | 180 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| диаметър | 360 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| климатична зона | не е за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 180 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 360 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| диаметър | 360 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с вграден регулатор |
| номинална мощност | 120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тип на трансмисията | за ръчна трансмисия |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| диаметър | 320 mm |
| консумирана мощност | 220 W |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| брой контакти | 2 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |