| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 315 mm |
| номинална мощност | 120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 320 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без интегриран регулатор |
| номинална мощност | 150 W |
| паспортно напрежение | 12 V |