| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 94 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 315 mm |
| сила на тока | 7,8 A |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| форма | квадратен |
| брой на полюсите | 4 |