| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 320 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 390 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| брой на полюсите | 2 |
| нова част |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| диаметър | 390 mm |
| консумирана мощност | 320 W |
| брой контакти | 3 |
| версия | PULL FAN |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на полюсите | 2 |
| консумирана мощност | 320 W |