| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| консумирана мощност | 260 W |
| диаметър | 400 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на лопатките на перката | 9 |
| брой контакти | 3 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| версия | Pull Fan Assy |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 260 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 400 mm |
| брой на лопатките на перката | 9 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на лопатките на перката | 9 |
| брой на полюсите | 3 |
| консумирана мощност | 260 W |
| качество | WP |